29 آذر 96 یازدهمی ها

یازدهمی ها آزمون ششم

نفرات برتر آزمون آنلاین29 , 30 آذر ماه   - ویژه یازدهمی ها

تعداد شرکت کننده:4153 نفر

1- اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2-  بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

3- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین  باید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

4- آزمون شامل نتایج آزمون حضوری و آنلاین می باشد.

20 نفر اول برتر:

 

رتبه نام خانوادگی نام شهرستان تراز کل نمره نهایی (با نمره منفی) نمره نهایی (بدون نمره منفی)
1 نصیری علی تهران 7197 97.34 98
2 گرجی زاد منصور بهشهر 7100 94.66 96
3 قربان سروی درسا آمل 6927 90 92
4 صالحی عمران سپهر آمل 6801 86.66 90
5 علی  عشرتی ملکی ملکان 6753 85.34 88
6 فرج زاده محمدامین اسکو 6750 85.34 88
7 محمدزاده سعید  تربت حیدریه 6702 84 88
8 رحمن پور لیلی فرهنگ لاهیجان 6701 84 88
9 هاشم پور پویا تبریز 6653 82.66 86
10 احمدخانی بناب فراز بناب 6651 82.68 86
11 معصومي سحر ارسنجان 6630 82 86
12 فرخی بدوئی نگین سیرجان 6630 82 86
13 طبری نیا طه آق قلا 6629 82 86
14 مرادی نیلوفر بناب 6626 82 86
15 مصباحی گلسا شیراز 6577 80.66 84
16 رضا کریم نژند خاص  بناب 6556 80 84
17 سهرابی وسکه معصومه رضوانشهر 6505 78.68 84
18 کارگر عسل رشت 6504 78.66 82
19 پارسا حسین  بم 6503 78.66 84
19 طالش قربانی علی ورامین 6503 78.66 84

 

 

 

رتبه نام خانوادگی نام شهر
21 قندهاری مریم نیشابور
22 کیانی امیرحسین بوشهر
23 جوانمردی فاطمه شیراز
23 خليلي علي كاشمر
25 دری جانی مهدی رضا بم
26 خداوندی یسنا اهواز
27 علیپور شکیبا نور
27 مهرپور  امیرحسین  شیراز
29 غفاری  سینا  تبریز
30 رجب نسب نیکی بابل
31 پوزش اسماء كهگیلویه
32 نوشک امیرسامان گرگان
33 جهان پور  کیانور نطنز
34 اژدری شایان شیراز
35 عبدی علی اصغر بافت
36 قانع عزآبادي محمد فاضل یزد
37 ابطحیان سید پوریا بویراحمد
37 اسکندری نیا حسین اهواز
37 امیرحسن انتظاری بناب
37 سلیمانی نیا سهیل نیشابور
41 ملامحمدی دنیا بابل
42 اسکندری نیما تبریز
42 قاضی خوانساری فرشید اهواز
44 سیدبرحق زهرا تبریز
45 غلامی ساحل تبریز
46 مبین مهدی زاده اسکو
47 شیربیگی پویا ایلام
48 مانا آذری بندرماهشهر
49 مجیدی امیر حسین سنقر
50 سعادت سید علیرضا شیراز
51 پارسائیان علیرضا بندرعباس
51 صدرایی ثمین تهران
53 محسن زاده كرماني اميرعلي اصفهان
54 حیدری محمد مهدی دشتستان
55 هاشمپور صبا بابل
56  بهزادنیا نرگس اهواز
57 عمادی سجاد آمل
58 توحیدی   شایان  پارس آباد
58 واقفی آرین شیراز
60 دهقان نیری محمد مهدی  یزد
61 یزدانی مریم كرمان
62 عابدی علی بابل
62 نجفی دیارجان  لاله  رشت
64 ناظميان يزدي  نگين یزد
65 شریفی یحیی کرمانشاه
66 منوچهری  پارسا  ارومیه
67 محمد محمدپور بناب
68 حسن زاده رضا بابل
69 بخشی سیده زهرا بابل
70 جویبان کیمیا تبریز
71 محسنی مارال بابل
72 احمدی شیما مشگین شهر
73 ترابی کیمیا ارسنجان
73 خسروی احسان شیراز
73 طاهری سید میلاد گنبدكاووس
73 قنادان کیانا مشهد
77 کلاه کج هانیه اهواز
77 کهن علیرضا كاشمر
79 سرکش آیلا  تبریز
80 كرمى صدف شیراز
81 مرادی مهدی اردستان
82 اسمعیل نژاد نگین مشگین شهر
83 ایرج دوست فیروزه  اهواز
84 عبدالله زاده رامتین  بوشهر
85 اسدی مبین تربت حیدریه
86 بهرامی   مهدی  خرم آباد
87 بای محمد جواد گنبدكاووس
88 کمانگرپور کارو مریوان
88 منیری مهدی کازرون
90 جامی الاحمدی ساره  تربت جام
91 رفیعی مهشاد شیراز
92 گل عمویی محمد رضا بابل
93 شريف زاده روزبه بوشهر
93 گرکانی نژاد مینا بردسیر
95 محمدی زهرا بابل
96 خردمند علی شیراز
97 امامی فاطمه  بابل
98 جعفری نژاد محمدرضا طوالش
99 بحرینی بردیا بوشهر
100 دامادی سید پوریا  تبریز
101 مصطفائی دولت ابادی علی شیراز
102 رمضان پور فريناز شیراز
103 بهارامید سامان تبریز
104 رفیعی مهراب بابل
105 رمضانی پور علیرضا اهواز
106 قراغانی پور رمضانعلی علیرضا رشت
107 طهماسبی علی پارس آباد
108 درخشان وحید سردشت
108 شهریاری نیما آباده
110 سالار محمودی  علی اصغر  كهنوج
110 صفی زاده مهرآسا اهواز
112 ابلاغی علی تبریز
112 خسروی الهه مشگین شهر
114 Fahimi Mamad سردشت
114 رباعی الهام کازرون
116 بوژانی امیرحسین نیشابور
117 حسنی مهدی بابل
118 كاملي طرلان شیراز
119 احمدی قصرعاصمی محمد سعید شیراز
120 ضابط ثمین تبریز
121 فتحی رضا لنده
122 رضایی دهج غزاله انار
122 صابری امیررضا  بم
124 قائدی آرشین شیراز
124 قنادیان مهدی بوشهر
126 شهابی علی اصغر همدان
127 افشار الا كرمان
127 مجنونی نیما ماكو
129 حاجی زاده سهیل خنج
129 نامدار نیما تبریز
131 خضری رویا سردشت
132 ذوالفقاری فر امیرحسین  بم
133 یدی پور شادیا  تبریز
134 کاظمی نگار شیراز
135 پاکی زهرا تبریز
136 سلامی محمد عماد بوشهر
137 صباغی کیمیا شیراز
138 حافظی لیلا سیرجان
139 ابوالحسنی  فاطمه  تهران
139 چیت ساز دانیال اهواز
141 علیزاده باغبانان یگانه تبریز
141 محسنی ساعتلو هادی ارومیه
143 افخم زاده امین بوكان
144 سلوکی کیمیا شیراز
145 عبداللهی  موژان شیراز
146 محمدزاده خداابادی زهرا یزد
147 بشیرپور احمد رضا بویراحمد
148 گرگانی درسا بابل
149 الهی محمدرضا اهواز
149 سلطانی نژاد  ساجده  كرمان
151 امیری فرهنگ شیراز
151 محبی نژاد ثمین زنجان
153 عزآبادی حسین تهران
154 قنواتی زمزم بهبهان
155 جعفرنیا زهرا بابل
156 شمسا محمود  بوشهر
157 عهدی مهدی تبریز
158 نوروزی فرناز  گنبدكاووس
159 رئيس زاده سيده شيرين تهران
160 اسطوري مهدي سیرجان
161 مولاییان ملینا بابل
162 ایزدی  مهلا زرند
163 بخشی سید محمد بابل
164 محمد  دشتی ملکی ملکان
165 عبدی زاده پارسا  بم
166 صباغی کامیار شیراز
167 یوسف زاده آرسام  بم
168 آب سالان عظیمه  بافت
168 محمد غفارپور بناب
168 نجف زاده هانیه خوئ
171 اسدی رومینا  سردشت
172 اسلامی محمد عرفان تهران
173 قلی زاده ملیکا بابل
174 صالحی اصل علی سراب
174 مریم علیزاده بناب
176 رعنایی پور امیرحسین شیراز
176 شمس تبار آتنا بابل
178 زورونی فاطمه  
179 محمودی مریم فردوس
180 نادی سروش آبدانان
180 نخعی علی قائنات
182 حافظ پور نیما شیراز
183 فاطمه خوشاوی اصفهان
184 سهیل داودپور شیروان
185 اعتمادی محمد شیراز
186 اصغری مهدیار تبریز
186 معتمدی جهرمی آریا ارسنجان
188 قره جه محمدامین تركمن
189 جمالى آرميتا تبریز
190 میرزابابائی دنیاالسادات یزد
191 مطهری نژاد ریحانه یزد
192 نظری مینا بوانات
193 ظهوریان مریم یزد
194 علافی دیبا تبریز
195 رسولی قره ورن مهدی تبریز
196 شمشیری بیتا فیروزآباد
197 دهقانی فائزه  بم
198 ولدان طهباز پارسا تبریز
199 احمدپور فیروز خرم بید
200 روزبهانی امین رئ
200 محمودی میلاد كاشمر

 

نفرات برتر شیمی :

رتبه نام خانوادگی نام شهر تراز کل نمره نهایی (با نمره منفی) نمره نهایی (بدون نمره منفی)
1 محمدزاده سعید  تربت حیدریه 7115 77.81 83.33
2 کارگر عسل رشت 6894 73.65 79.17
3 یدی پور شادیا  تبریز 6876 78.48 81.25
4 اژدری شایان شیراز 6856 72.94 79.17
5 قربانی فاطمه ممسنی 6820 72.25 77.08
5 مجاوری خیاوی میترا مشگین شهر 6820 72.25 77.08
7 پوزش اسماء كهگیلویه 6727 75.69 77.09
7 مرادی نیلوفر بناب 6727 75.69 79.17
9 قائدی آرشین شیراز 6709 70.17 75
10 نجفی دیارجان  لاله  رشت 6691 75 77.09
11 رفیعی مهراب بابل 6617 73.61 77.09
12 علافی دیبا تبریز 6506 71.52 75
13 نجف زاده هانیه خوئ 6474 61.84 68.75
14 پارسائیان علیرضا بندرعباس 6470 70.84 75
15 دهقان نیری محمد مهدی  یزد 6452 65.31 70.83
16 اسمعیل نژاد نگین مشگین شهر 6414 64.61 70.83
17 سرکش آیلا  تبریز 6396 69.44 75
17 گنجی حسن تهران 6396 69.44 72.92
17 نامدار نیما تبریز 6396 69.44 70.84
20 گرکانی نژاد مینا بردسیر 6359 68.75 70.84
20 معصومي سحر ارسنجان 6359 68.75 70.84

 

             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 

22 احمدی محمدرضا  تهران
23 علیزاده باغبانان یگانه تبریز
24 دری جانی مهدی رضا بم
24 رحمن پور لیلی فرهنگ لاهیجان
26 جمالى آرميتا تبریز
27 حیدری محمد مهدی دشتستان
28 معيني محمد معين یزد
29 بوستانی محدثه ارومیه
29 سلطانی نژاد  ساجده  كرمان
29 شهیدی تمنا تبریز
32 عمادی سجاد آمل
33 اسدی مبین تربت حیدریه
34 جعفری سوها نیلوفر مشگین شهر
35 قانع عزآبادي محمد فاضل یزد
36 حافظی لیلا سیرجان
37 غلامی ساحل تبریز
38 ابلاغی علی تبریز
38 دامادی سید پوریا  تبریز
40 اکبری حسین سنقر
41 بلندبخت آرین  کرمانشاه
41 لرستانی امیرمحمد سرپل ذهاب
43 ضابط ثمین تبریز
44 فرج زاده محمدامین اسکو
45 نظری مینا بوانات
46 جعفری کی نوش  شیراز
47 صادقی رویا رفسنجان
48 رنجبر حانیه تربت حیدریه
49 قندهاری مریم نیشابور
50 نورالدینی علی زرند
51 الهی محمدرضا اهواز
51 آهنگری هانا بوكان
53 حسام امیریوسف تبریز
54 مسعودی مهدی خرم بید
55 قنادان کیانا مشهد
56 چرکزی سلوی گنبدكاووس
57 رضایی دهج غزاله انار
57 عبداله زاده سارا تهران
59 کلاه کج هانیه اهواز
60 جوانمردی فاطمه شیراز
61 دانش  علی اهواز
62 ارسطو مهزیار اهواز
63 افتخاری پرهام بهشهر
63 گنجوری مهسا استهبان
65 ظهوریان مریم یزد
66 منیری مهدی کازرون
67 صفری مدبّر متین همدان
68 محبتي آذين رشت
69 بهاری سارا مریوان
70 کریمی اصل فاطمه هشترود

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید